Strona główna » Jakość

Jakość

Do produkcji strojów sportowych wykorzystujemy najwyższej jakości dzianiny zawierające zaawansowane technologicznie włókna Coolmax. Pochodzą od najbardziej liczących się polskich i włoskich producentów dzianin.

Dzięki specjalnej budowie włókna mają łatwość przenoszenia wilgoci, co bezpośrednio wpływa na szybkość parowania zapewniając jednocześnie komfort cieplny. W odróżnieniu od włókien starszych generacji, te zastosowane w naszych dzianinach nie rozkładają się pod wpływem promieniowania UV (na słońcu) i nie wydzielają przy tym nieprzyjemnych zapachów. W efekcie zastosowane przez nas dzianiny zapewniają przyjemne uczucie suchości i przewiewności.

DZIANINY BAWEŁNIANE

Do produkcji strojów codziennych (streetwear’owych) używamy dzianin z przędz bawełnianych oraz przędz bawełnianych z dodatkiem przędz poliestrowych czy elastanowych. Dzianiny te pochodzą z przędzalni, które uzyskały znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Daje nam to gwarancję, że dzianiny te są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, min. pestycydów, chlorofenoli, barwników alergizujących.

Wszystkie dzianiny są poddawane badaniu parametrów trwałości kolorów, kurczliwości, odporności na pot oraz tarcie.

Dzięki wykorzystywaniu materiałów najwyższej jakości mamy gwarancję, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i zawsze spełniają oczekiwania naszych klientów.
 
 

Przejdź do strony głównej
X sp
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
sp