» O nas

O nas

Nasza marka powstała z potrzeby posiadania pięknych, kolorowych i modnych strojów do ćwiczeń. Koniec wszędobylskiej czerni i smutnych szarości! Macie dosyć ćwiczenia w ponurej atmosferze? Nasza oferta jest przeznaczona właśnie dla was.
 
Oferujemy szeroką gamę produktów, w których znajdziecie linie basic, bokserki, topy, t-shirty, bluzy, spodnie, spodenki i legginsy oraz specjalne krótkie serie zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w modzie.
 
Wiemy, ze dobry wygląd wpływa na nasze samopoczucie, chcemy, aby kobiety, które zakładają nasze stroje, patrząc w lustro się uśmiechały. Aby dzięki nam czuły się jeszcze bardziej zmotywowane do jeszcze większego wysiłku.
 
Doskonały wygląd i wzornictwo naszych strojów, są tak samo ważne, jak ich funkcjonalność i doskonała jakość. Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, we współpracy z profesjonalnymi zakładami krawieckimi, przy użyciu najnowszych technologii. Do ich powstawania wybieramy wysokiej jakości materiały z Polski i Włoch, przeznaczone specjalnie do odzieży sportowej. Dzianiny, z których powstają ubrania Pretty Fitty są miękkie, doskonale układają się na ciele, gwarantują optymalną cyrkulację powietrza i szybko schną.
Nasze stroje zanim trafią do sprzedaży testowane są przez zawodowców.
 
Pretty Fitty to marka, której produkty są skierowane do tych z was, które wiedzą jak ważny jest zdrowy tryb życia, mających świadomość, że zdrowy wygląd i wysportowana, zadbana sylwetka może iść w parze z niebanalnym designem ubrań, w których ćwiczymy. Dobrze wiemy, że wkładacie w wasz wygląd dużo wysiłku i chcemy, abyście wyglądały pięknie, nawet wtedy, kiedy na ten doskonały i zdrowy wygląd pracujecie.

Przejdź do strony głównej