Strona główna1 » O nas

O nas

MARKA:
Marka i firma stworzona przeze mnie:  Ewkę, miłośnika Sportu i Mody.
Wiele lat związana ze sportem zawodniczo dziś amatorsko z wszystkim co można zaliczyć do sportu. Gram w tenisa, jeżdżę na rowerze, rolkach, nartach, pływam, ale jestem totalnie uzależniona od fitnessu. Ćwiczę codziennie od ....lat. I codziennie od lat poszukuje nowych strojów na trening.
O ich funkcjonalności wiem wszystko. Każdy model testuję na sobie na treningu. Każdą dzianinę, nitkę.  Wiem jakie właściwości powinien spełniać dobry strój. A w swoich projektach dokładnie dbam o każdy szczegół. Mam świadomość, że w strojach sportowych funkcjonalność, wygoda to podstawa. Nie ma miejsca na otarcia, podciąganie, poprawianie podczas ciężkiego treningu, czy plamy potu. Ale dodatkowo skupiam się na detalu. Jestem kobietą, tworzę dla kobiet i doskonale wiem, że nasz wygląd to podstawa. Dobry wygląd to dobre dobre samopoczucie, akceptacja siebie, a za tym idzie również większa motywacja do treningu. Patrzysz w lustro i masz siłę do większego wysiłku. Moje stroje z założenia są funkcjonalne, ale mają w sobie również nutę mody. Kocham modę, inspiruję się nadchodzącymi trendami, modą uliczną włoską, francuską. Jeżdżę po świecie i stamtąd przywożę inspiracje. Moje kolekcje są krótkie, i nie wracają. Dziewczyny bądźcie modne na fitnessie, a zobaczycie fitness stanie się Waszym stylem życia. Zapraszam do kontaktu, piszcie śledźcie nasz Fb i Instagram. Tam kolekcje pojawiają się najwcześniej.  Przesyłam gorące pozdrowienia. 


NASZA OFERTA: 
Oferujemy szeroką gamę produktów, w których znajdziecie linie basic, bokserki, topy, t-shirty, bluzy, spodnie, spodenki i legginsy oraz specjalne krótkie serie zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w modzie.
 
Wiemy, ze dobry wygląd wpływa na nasze samopoczucie, chcemy, aby kobiety, które zakładają nasze stroje, patrząc w lustro się uśmiechały. Aby dzięki nam czuły się jeszcze bardziej zmotywowane do jeszcze większego wysiłku.
 
Doskonały wygląd i wzornictwo naszych strojów, są tak samo ważne, jak ich funkcjonalność i doskonała jakość. Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, we współpracy z profesjonalnymi zakładami krawieckimi, przy użyciu najnowszych technologii. Do ich powstawania wybieramy wysokiej jakości materiały z Polski i Włoch, przeznaczone specjalnie do odzieży sportowej. Dzianiny, z których powstają ubrania Pretty Fitty są miękkie, doskonale układają się na ciele, gwarantują optymalną cyrkulację powietrza i szybko schną.
Nasze stroje zanim trafią do sprzedaży testowane są przez zawodowców.
 
Pretty Fitty to marka, której produkty są skierowane do tych z was, które wiedzą jak ważny jest zdrowy tryb życia, mających świadomość, że zdrowy wygląd i wysportowana, zadbana sylwetka może iść w parze z niebanalnym designem ubrań, w których ćwiczymy. Dobrze wiemy, że wkładacie w wasz wygląd dużo wysiłku i chcemy, abyście wyglądały pięknie, nawet wtedy, kiedy na ten doskonały i zdrowy wygląd pracujecie.

Przejdź do strony głównej